Audyt finansowy i kontraktowy

Pełna weryfikacja dokumentów księgowych, finansowych i przepływów pieniężnych agencji

 

Wspólnie z firmą należącą do Ebiquity, FirmDecisions, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom zupełnie unikalną usługę audytu finansowego rozliczeń agencji.

FirmDecisions jest największym niezależnym, globalnym audytorem marketingowym. Pracuje dla wielu klientów na świecie, w tym dla 30 z top 40 globalnych reklamodawców. Do tej pory przeprowadził ponad 4000 audytów domów mediowych, agencji kreatywnych, firm marketingu online, agencji marketingu sportowego i agencji PR.

FirmDecisions to przede wszystkim byli dyrektorzy finansowi lub główni księgowi dużych i małych agencji, którzy mają doskonałą wiedzę biznesu, który obecnie sprawdzają. Jako certyfikowani finansiści mają dostęp do dokumentów, umów i rozliczeń, do jakich żaden audytor mediowy nie zostałby dopuszczony, nawet STARS. Dlatego też w przypadku otrzymania zlecenia na przeprowadzenie audytu finansowego sprowadzamy specjalistów z wybranego biura FirmDecisions.

 

Biura FirmDecisions na świecie z jakimi współpracujemy:

Nowy Jork
Hamburg
Hong Kong
Sao Paulo
Paryż
Szanghaj
Londyn
Singapur
Melbourne

Kluczowe usługi objęte audytem finansowym:

  • Pełna identyfikacja i weryfikacja rabatów i AVB.
  • Weryfikacja zgodności finansowej wszelkich dokumentów sprzedażowych agencji, pobieranych wynagrodzeń, ponoszonych kosztów na projekcie, w tym rozliczenia pomiędzy kilkoma agencjami / podmiotami (np. agencja kreatywna i dom produkcyjny, lub dom mediowy i wew. agencja digital).
  • Wgląd w procesy finansowe agencji by potwierdzić pełną przejrzystość i poprawność rozliczeń.
  • Wszystko powyższe w oparciu o globalny system monitoringu wszelkich niezgodnych praktyk, który jest aktualizowany na bieżąco.

Jesteśmy wyłącznym partnerem FirmDecisions w Polsce!